Kniha - recenze, ohlasy

 • První recenze naší knihy Věřte letuškám je z pera Miloslava Hubatky, exředitele základní školy, zkušeného lektora a autora několika publikací.

  Recenzi najdete zde - Věřte letuškám – recenze – Rozvoj školy (rozvojskoly.cz)

  Ohlasy čtenářů

  • Tak jsem právě dočetl vaši knihu. Je opravu obdivuhodné, jak dokážete pojmenovat a popsat většinu našich myšlenek a domněnek, které nás velmi často trápí a zajímají. Musí za tím být hromada práce a času. Děkuji vám oběma, že jste do té knihy šli. Ředitel základní školy.

   

  • Nedá mi Vám nenapsat své dojmy z knížky "Věřte letuškám". Fakt oceňuji, kolik věcí na poměrně malém prostoru jste dokázali svěže postihnout. Žádné úmorné čtení ("okecávání"), prostor pro přemýšlení (otázky pod textem ponechané bez odpovědí). Někde souzním, někde pozvedám obočí, někde šátrám ve svém svědomí, přemýšlím, aplikuji na svou třídu. Zkrátka mě to baví. Zítra ji ponechám ve sborovně s plnou důvěrou, že se mi vrátí, ale i s tím, že se někdo taky začte a na chvíli „zastaví“. Přeji Vám oběma, aby Vaše kantorská srdce měla co nejvíce důvodů plesat. Ať máte pořád tolik energie "nakazit" ostatní. Učitelka základní školy.

   

  • Na první pohled chválím super grafiku a formát knížky. Ředitel základní školy.

   

  • Už jsem se do knihy zanořila! Je výborné, že se mám kam obrátit, až si nebudu moct na něco vzpomenout (třeba kam se ztrácí energie:). Ředitelka základní školy.

   

Soubory ke stažení

Pozvánka na seminář (Stáhnout)
Přihláška na seminář (Stáhnout)
Přihláška.doc (Stáhnout)